Theoderich (FR) (Engelsk fullblod)
UELN: 2500FR06782733N
-
Farge:
Brun
-
Årgang:
2006
-
Alder:
20 år
-
Kjønn:
vallak
-
Eier:
Psevd: Stall NOR og Lagulise Racing
-
Oppdretter:
Mr Helmut Volz
-
Starter:
61
-
1. plass:
9
-
2. plass:
11
-
3. plass:
8
-
Plassering:
5
-
Volte:
-
Auto:
-
Premier:
kr 477 226
Karriere
| År |
Starter |
1. pl. |
2. pl. |
3. pl. |
Øvr. pl. |
Bestetid |
Innkjørt kr. |
| 2008 |
2 |
0 |
0 |
0 |
1 |
1.18.1 |
5200 |
5 200 |
| 2009 |
3 |
0 |
0 |
0 |
1 |
1.55.0 |
2100 |
2 100 |
| 2010 |
10 |
2 |
3 |
2 |
1 |
1.40.0 |
99805 |
99 805 |
| 2011 |
5 |
0 |
1 |
1 |
2 |
1.26.4 |
23980 |
23 980 |
| 2012 |
6 |
2 |
1 |
0 |
0 |
1.40.6 |
81388 |
81 388 |
Starter
| Kusknavn |
Banenavn |
Dato |
Løp |
Dist. |
Spor |
Prog.nr. |
T |
Tid |
Plas. |
R |
G |
Odds |
Premie kr. |
Sko |
Vogn |
| Jacob Johansen |
Øvrevoll Galoppbane |
|
04 |
5/1600 |
5 |
5 |
|
1.42.9 |
12 |
|
|
68 |
0 |
0 |
|
|
| Elione Chaves |
Øvrevoll Galoppbane |
|
08 |
8/1800 |
8 |
8 |
|
1.52.9 |
1 |
|
|
109 |
41250 |
41 250 |
|
|
| Rafael Schistl |
Øvrevoll Galoppbane |
|
06 |
4/1730 |
4 |
4 |
|
1.53.2 |
11 |
|
|
94 |
0 |
0 |
|
|
| Rafael Schistl |
Tæby Galoppbane |
|
05 |
0/1600 |
0 |
0 |
|
1.40.6 |
2 |
|
|
72 |
14138 |
14 138 |
|
|
| Rodrigo Olechea |
Øvrevoll Galoppbane |
|
07 |
4/1600 |
4 |
4 |
|
1.43.1 |
9 |
|
|
146 |
0 |
0 |
|
|
| Per-Anders Gråberg |
Klampenborg |
|
07 |
0/1600 |
0 |
0 |
|
1.41.3 |
1 |
|
|
158 |
26000 |
26 000 |
|
|
| Jacob Johansen |
Øvrevoll Galoppbane |
|
07 |
1/1600 |
1 |
1 |
|
1.43.5 |
5 |
|
|
102 |
3500 |
3 500 |
|
|
| Rafael Schistl |
Øvrevoll Galoppbane |
|
05 |
7/1600 |
7 |
7 |
|
1.45.1 |
2 |
|
|
33 |
11000 |
11 000 |
|
|
| Oliver Wilson (L) |
Øvrevoll Galoppbane |
|
06 |
6/1600 |
6 |
6 |
|
1.44.0 |
3 |
|
|
60 |
5280 |
5 280 |
|
|
| Kjetil Kjær (A) |
Øvrevoll Galoppbane |
|
04 |
11/1370 |
11 |
11 |
|
1.26.4 |
5 |
|
|
86 |
4200 |
4 200 |
|
|
| Rafael Schistl |
Øvrevoll Galoppbane |
|
05 |
8/1600 |
8 |
8 |
|
1.42.8 |
9 |
|
|
129 |
0 |
0 |
|
|
| Espen Ski |
Øvrevoll Galoppbane |
|
07 |
6/1600 |
6 |
6 |
|
1.46.5 |
6 |
|
|
75 |
0 |
0 |
|
|
| Espen Ski |
Klampenborg |
|
03 |
0/1600 |
0 |
0 |
|
1.41.3 |
5 |
|
|
51 |
1665 |
1 665 |
|
|
| Espen Ski |
Øvrevoll Galoppbane |
|
06 |
8/1600 |
8 |
8 |
|
1.42.6 |
2 |
|
|
76 |
21250 |
21 250 |
|
|
| Espen Ski |
Øvrevoll Galoppbane |
|
06 |
8/1800 |
8 |
8 |
|
1.55.4 |
2 |
|
|
61 |
12500 |
12 500 |
|
|
| Manuel Santos |
Øvrevoll Galoppbane |
|
04 |
3/1600 |
3 |
3 |
|
1.46.2 |
3 |
|
|
113 |
6840 |
6 840 |
|
|
| Espen Ski |
Øvrevoll Galoppbane |
|
03 |
4/1600 |
4 |
4 |
|
1.51.9 |
13 |
|
|
31 |
0 |
0 |
|
|
| Espen Ski |
Jægersro Galopp |
|
06 |
0/1730 |
0 |
0 |
|
STR |
|
|
|
|
0 |
0 |
|
|
| Espen Ski |
Øvrevoll Galoppbane |
|
07 |
7/1750 |
7 |
7 |
|
1.56.0 |
3 |
|
|
28 |
6000 |
6 000 |
|
|
| Rafael De Oliveira |
Øvrevoll Galoppbane |
|
06 |
1/1600 |
1 |
1 |
|
1.40.0 |
1 |
|
|
69 |
25000 |
25 000 |
|
|
| Espen Ski |
Klampenborg |
|
05 |
0/2200 |
0 |
0 |
|
2.30.5 |
2 |
|
|
20 |
5550 |
5 550 |
|
|
| Espen Ski |
Øvrevoll Galoppbane |
|
04 |
6/1600 |
6 |
6 |
|
1.48.5 |
1 |
|
|
16 |
21000 |
21 000 |
|
|
| Lennart Hammer-Hansen |
Øvrevoll Galoppbane |
|
05 |
5/2200 |
5 |
5 |
|
2.40.0 |
12 |
|
|
250 |
0 |
0 |
|
|
| Manuel Santos |
Øvrevoll Galoppbane |
|
01 |
1/2000 |
1 |
1 |
|
STR |
|
|
|
|
0 |
0 |
|
|
| Manuel Santos |
Øvrevoll Galoppbane |
|
02 |
12/1750 |
12 |
12 |
|
1.55.0 |
7 |
|
|
49 |
0 |
0 |
|
|
| Manuel Santos |
Øvrevoll Galoppbane |
|
08 |
8/2000 |
8 |
8 |
|
2.09.5 |
5 |
|
|
130 |
2100 |
2 100 |
|
|
| Jacob Johansen |
Øvrevoll Galoppbane |
|
02 |
5/1200 |
5 |
5 |
|
1.18.1 |
7 |
|
|
70 |
0 |
0 |
|
|
| Fernando Diaz |
Øvrevoll Galoppbane |
|
02 |
5/1350 |
5 |
5 |
|
1.25.7 |
4 |
|
|
20 |
5200 |
5 200 |
|
|
| Tina Smith |
Øvrevoll Galoppbane |
|
11 |
1/950 |
1 |
1 |
|
1.08.4 |
6 |
|
|
|
0 |
0 |
|
|
Utstilling
| Årstall |
Sted |
Klasse |
Resultat |
Kvalitet |
Detaljer |