In Waiting (IRE) (Engelsk fullblod)
Reg.nr.: 95-1021
<<< Hesten er ikke norskregistrert. Kontakt hestens hjemland (Irland) for utfyllende opplysninger >>>
-
Farge:
Brun
-
Årgang:
1992
-
Alder:
34 år
-
Kjønn:
hoppe
-
Eier:
Psevd: Stall Falk og Stall Lambada
-
Oppdretter:
Ballymacoll Stud Farm
-
Starter:
28
-
1. plass:
9
-
2. plass:
5
-
3. plass:
1
-
Plassering:
8
-
Volte:
-
Auto:
-
Premier:
kr 1 107 700
Karriere
| År |
Starter |
1. pl. |
2. pl. |
3. pl. |
Øvr. pl. |
Bestetid |
Innkjørt kr. |
| 1995 |
11 |
4 |
4 |
1 |
2 |
1.42.8 |
562700 |
562 700 |
| 1996 |
5 |
0 |
0 |
0 |
3 |
1.40.2 |
31000 |
31 000 |
| 1997 |
5 |
3 |
0 |
0 |
0 |
1.39.4 |
250000 |
250 000 |
| 1998 |
7 |
2 |
1 |
0 |
3 |
1.37.4 |
264000 |
264 000 |
Starter
| Kusknavn |
Banenavn |
Dato |
Løp |
Dist. |
Spor |
Prog.nr. |
T |
Tid |
Plas. |
R |
G |
Odds |
Premie kr. |
Sko |
Vogn |
| Kim Andersen |
Tæby Galoppbane |
|
03 |
0/1950 |
0 |
0 |
|
2.07.7 |
4 |
|
|
45 |
20000 |
20 000 |
|
|
| Kim Andersen |
Tæby Galoppbane |
|
03 |
0/1950 |
0 |
0 |
|
2.08.7 |
4 |
|
|
13 |
8000 |
8 000 |
|
|
| Kim Andersen |
Øvrevoll Galoppbane |
|
03 |
11/2400 |
11 |
11 |
|
2.44.7 |
4 |
|
|
21 |
16000 |
16 000 |
|
|
| Kim Andersen |
Øvrevoll Galoppbane |
|
06 |
10/1600 |
10 |
10 |
|
1.41.1 |
1 |
|
|
30 |
100000 |
100 000 |
|
|
| Terence Hellier |
Germany |
|
07 |
0/2200 |
0 |
0 |
|
|
11 |
|
|
157 |
0 |
0 |
|
|
| Kim Andersen |
Tæby Galoppbane |
|
06 |
0/1600 |
0 |
0 |
|
1.39.7 |
1 |
|
|
25 |
100000 |
100 000 |
|
|
| Kim Andersen |
Tæby Galoppbane |
|
05 |
0/1600 |
0 |
0 |
|
1.37.4 |
2 |
|
|
71 |
20000 |
20 000 |
|
|
| Kim Andersen |
Øvrevoll Galoppbane |
|
03 |
6/2400 |
6 |
6 |
|
2.38.4 |
1 |
|
|
39 |
100000 |
100 000 |
|
|
| Manuel Santos |
Jægersro Galopp |
|
06 |
0/1730 |
0 |
0 |
|
STR |
|
|
|
0 |
0 |
0 |
|
|
| John McLaughlin |
Øvrevoll Galoppbane |
|
05 |
8/1600 |
8 |
8 |
|
1.42.9 |
|
|
|
30 |
0 |
0 |
|
|
| Fernando Diaz |
Klampenborg |
|
05 |
0/2200 |
0 |
0 |
|
2.19.4 |
1 |
|
|
36 |
50000 |
50 000 |
|
|
| Kim Andersen |
Tæby Galoppbane |
|
06 |
0/1600 |
0 |
0 |
|
1.40.6 |
1 |
|
|
105 |
100000 |
100 000 |
|
|
| John Fortune |
Tæby Galoppbane |
|
06 |
0/1600 |
0 |
0 |
|
1.39.4 |
11 |
|
|
73 |
0 |
0 |
|
|
| Lena Wallen |
Øvrevoll Galoppbane |
|
04 |
9/2400 |
9 |
9 |
|
2.40.1 |
5 |
|
|
113 |
10000 |
10 000 |
|
|
| Lena Wallen |
Øvrevoll Galoppbane |
|
07 |
10/1600 |
10 |
10 |
|
1.41.2 |
|
|
|
172 |
0 |
0 |
|
|
| Lena Wallen |
Tæby Galoppbane |
|
05 |
0/2600 |
0 |
0 |
|
2.49.9 |
5 |
|
|
56 |
5000 |
5 000 |
|
|
| Lena Wallen |
Tæby Galoppbane |
|
06 |
0/1600 |
0 |
0 |
|
1.40.2 |
4 |
|
|
181 |
16000 |
16 000 |
|
|
| Lena Wallen |
Øvrevoll Galoppbane |
|
07 |
2/2400 |
2 |
2 |
|
STR |
|
|
|
0 |
0 |
0 |
|
|
| Lena Wallen |
Tæby Galoppbane |
|
06 |
0/1950 |
0 |
0 |
|
2.01.9 |
14 |
|
|
353 |
0 |
0 |
|
|
| Fredrik Johansson |
Jægersro Galopp |
|
04 |
0/2400 |
0 |
0 |
|
2.31.8 |
2 |
|
|
24 |
37500 |
37 500 |
|
|
| Fredrik Johansson |
Jægersro Galopp |
|
06 |
0/2400 |
0 |
0 |
|
2.32.0 |
2 |
|
|
25 |
63000 |
63 000 |
|
|
| Fredrik Johansson |
Øvrevoll Galoppbane |
|
03 |
7/2400 |
7 |
7 |
|
2.43.3 |
1 |
|
|
11 |
150000 |
150 000 |
|
|
| Fernando Diaz |
Tæby Galoppbane |
|
06 |
0/2400 |
0 |
0 |
|
2.33.4 |
3 |
|
|
59 |
100000 |
100 000 |
|
|
| Fredrik Johansson |
Øvrevoll Galoppbane |
|
03 |
9/2400 |
9 |
9 |
|
2.35.3 |
1 |
|
|
31 |
100000 |
100 000 |
|
|
| Fredrik Johansson |
Jægersro Galopp |
|
09 |
0/2650 |
0 |
0 |
|
2.56.7 |
1 |
|
|
13 |
20000 |
20 000 |
|
|
| Fredrik Johansson |
Tæby Galoppbane |
|
03 |
0/1950 |
0 |
0 |
|
2.05.6 |
1 |
|
|
14 |
16000 |
16 000 |
|
|
| Fredrik Johansson |
Tæby Galoppbane |
|
06 |
0/1800 |
0 |
0 |
|
1.50.8 |
2 |
|
|
131 |
50000 |
50 000 |
|
|
| Susanne Berneklint |
Øvrevoll Galoppbane |
|
06 |
3/1600 |
3 |
3 |
|
1.50.1 |
4 |
|
|
185 |
16000 |
16 000 |
|
|
| Susanne Berneklint |
Tæby Galoppbane |
|
03 |
0/1600 |
0 |
0 |
|
1.43.0 |
5 |
|
|
36 |
2200 |
2 200 |
|
|
| Fredrik Johansson |
Tæby Galoppbane |
|
02 |
0/1600 |
0 |
0 |
|
1.42.8 |
2 |
|
|
44 |
8000 |
8 000 |
|
|
Utstilling
| Årstall |
Sted |
Klasse |
Resultat |
Kvalitet |
Detaljer |