Shirdari (IRE) (Engelsk fullblod)
Reg.nr.: A-3313
<<< Hesten er ikke norskregistrert. Kontakt hestens hjemland (Irland) for utfyllende opplysninger >>>
-
Farge:
Mørkbrun
-
Årgang:
1992
-
Alder:
34 år
-
Kjønn:
vallak
-
Eier:
Psevd: Stall Perlen (NO)
-
Oppdretter:
His Highness the Aga Khans *
-
Starter:
47
-
1. plass:
6
-
2. plass:
6
-
3. plass:
7
-
Plassering:
12
-
Volte:
-
Auto:
-
Premier:
kr 453 200
Karriere
| År |
Starter |
1. pl. |
2. pl. |
3. pl. |
Øvr. pl. |
Bestetid |
Innkjørt kr. |
| 1995 |
6 |
2 |
1 |
1 |
0 |
1.27.4 |
102600 |
102 600 |
| 1996 |
12 |
1 |
2 |
1 |
3 |
1.37.5 |
71700 |
71 700 |
| 1997 |
12 |
2 |
2 |
4 |
3 |
1.20.8 |
153800 |
153 800 |
| 1998 |
11 |
0 |
1 |
0 |
4 |
1.37.0 |
88100 |
88 100 |
| 1999 |
6 |
1 |
0 |
1 |
2 |
1.25.2 |
37000 |
37 000 |
Starter
| Kusknavn |
Banenavn |
Dato |
Løp |
Dist. |
Spor |
Prog.nr. |
T |
Tid |
Plas. |
R |
G |
Odds |
Premie kr. |
Sko |
Vogn |
| Fredrik Johansson |
Tæby Galoppbane |
|
06 |
0/2000 |
0 |
0 |
|
2.09.1 |
8 |
|
|
168 |
0 |
0 |
|
|
| Fredrik Johansson |
Øvrevoll Galoppbane |
|
02 |
3/1600 |
3 |
3 |
|
1.43.1 |
5 |
|
|
68 |
8000 |
8 000 |
|
|
| Kjell Ivar Brekstad |
Øvrevoll Galoppbane |
|
02 |
0/1350 |
0 |
0 |
|
1.25.2 |
9 |
|
|
135 |
0 |
0 |
|
|
| Fredrik Johansson |
Øvrevoll Galoppbane |
|
03 |
7/2300 |
7 |
7 |
|
2.35.1 |
3 |
|
|
33 |
5400 |
5 400 |
|
|
| Olivier Peslier |
Tæby Galoppbane |
|
07 |
0/1800 |
0 |
0 |
|
1.50.8 |
4 |
|
|
100 |
5600 |
5 600 |
|
|
| Fredrik Johansson |
Øvrevoll Galoppbane |
|
03 |
6/1750 |
6 |
6 |
|
1.57.3 |
1 |
|
|
96 |
18000 |
18 000 |
|
|
| Jacob Johansen |
Øvrevoll Galoppbane |
|
07 |
4/1750 |
4 |
4 |
|
1.54.0 |
|
|
|
37 |
0 |
0 |
|
|
| Jacob Johansen |
Øvrevoll Galoppbane |
|
06 |
1/1750 |
1 |
1 |
|
2.00.8 |
4 |
|
|
119 |
4000 |
4 000 |
|
|
| Dane O'Neill |
Tæby Galoppbane |
|
06 |
0/1600 |
0 |
0 |
|
1.40.9 |
10 |
|
|
280 |
0 |
0 |
|
|
| Andreas Boschert |
Germany |
|
03 |
0/2000 |
0 |
0 |
|
|
10 |
|
|
254 |
0 |
0 |
|
|
| Espen Ski |
Øvrevoll Galoppbane |
|
06 |
2/1800 |
2 |
2 |
|
STR |
|
|
|
0 |
0 |
0 |
|
|
| Stanley Chin |
Jægersro Galopp |
|
03 |
0/1730 |
0 |
0 |
|
1.50.6 |
11 |
|
|
203 |
0 |
0 |
|
|
| Fernando Diaz |
Tæby Galoppbane |
|
05 |
0/1600 |
0 |
0 |
|
1.37.0 |
5 |
|
|
253 |
15000 |
15 000 |
|
|
| Stanley Chin |
Øvrevoll Galoppbane |
|
01 |
1/1800 |
1 |
1 |
|
1.53.9 |
|
|
|
65 |
0 |
0 |
|
|
| Espen Ski |
Øvrevoll Galoppbane |
|
05 |
2/1600 |
2 |
2 |
|
1.44.7 |
4 |
|
|
31 |
5000 |
5 000 |
|
|
| Espen Ski |
Øvrevoll Galoppbane |
|
06 |
4/1600 |
4 |
4 |
|
1.38.7 |
2 |
|
|
110 |
62500 |
62 500 |
|
|
| Espen Ski |
Klampenborg |
|
06 |
0/1800 |
0 |
0 |
|
1.52.9 |
10 |
|
|
130 |
0 |
0 |
|
|
| Espen Ski |
Klampenborg |
|
06 |
0/1600 |
0 |
0 |
|
1.42.6 |
5 |
|
|
67 |
1600 |
1 600 |
|
|
| Line Akselsen |
Øvrevoll Galoppbane |
|
02 |
6/1750 |
6 |
6 |
|
1.59.0 |
2 |
|
|
23 |
12500 |
12 500 |
|
|
| Dane O'Neill |
Tæby Galoppbane |
|
02 |
0/2000 |
0 |
0 |
|
2.07.0 |
3 |
|
|
76 |
24000 |
24 000 |
|
|
| Fredrik Johansson |
Øvrevoll Galoppbane |
|
06 |
10/1600 |
10 |
10 |
|
1.39.1 |
1 |
|
|
57 |
25000 |
25 000 |
|
|
| Fredrik Johansson |
Øvrevoll Galoppbane |
|
05 |
6/1600 |
6 |
6 |
|
1.47.2 |
1 |
|
|
55 |
45000 |
45 000 |
|
|
| Fredrik Johansson |
Tæby Galoppbane |
|
03 |
0/1350 |
0 |
0 |
|
1.24.8 |
3 |
|
|
37 |
8400 |
8 400 |
|
|
| Rasmus Olsen (A) |
Øvrevoll Galoppbane |
|
06 |
9/1600 |
9 |
9 |
|
1.39.5 |
5 |
|
|
42 |
8000 |
8 000 |
|
|
| Rasmus Olsen (A) |
Øvrevoll Galoppbane |
|
04 |
10/1350 |
10 |
10 |
|
1.20.8 |
2 |
|
|
99 |
9000 |
9 000 |
|
|
| Fredrik Johansson |
Øvrevoll Galoppbane |
|
07 |
3/1600 |
3 |
3 |
|
1.41.5 |
3 |
|
|
59 |
7500 |
7 500 |
|
|
| Gunnar Nordling (P) |
Øvrevoll Galoppbane |
|
06 |
7/1600 |
7 |
7 |
|
1.39.3 |
4 |
|
|
60 |
2900 |
2 900 |
|
|
| Rasmus Olsen (A) |
Øvrevoll Galoppbane |
|
06 |
3/1600 |
3 |
3 |
|
1.44.1 |
|
|
|
298 |
0 |
0 |
|
|
| Line Akselsen |
Øvrevoll Galoppbane |
|
04 |
7/1600 |
7 |
7 |
|
1.48.1 |
4 |
|
|
116 |
4000 |
4 000 |
|
|
| Line Akselsen |
Øvrevoll Galoppbane |
|
07 |
4/1600 |
4 |
4 |
|
1.46.8 |
3 |
|
|
99 |
7500 |
7 500 |
|
|
| Fredrik Johansson |
Øvrevoll Galoppbane |
|
07 |
1/2400 |
1 |
1 |
|
2.51.3 |
|
|
|
74 |
0 |
0 |
|
|
| Fredrik Johansson |
Øvrevoll Galoppbane |
|
09 |
7/1750 |
7 |
7 |
|
1.59.4 |
4 |
|
|
80 |
4200 |
4 200 |
|
|
| Fredrik Johansson |
Øvrevoll Galoppbane |
|
03 |
9/1750 |
9 |
9 |
|
1.53.1 |
2 |
|
|
27 |
10500 |
10 500 |
|
|
| Fredrik Johansson |
Tæby Galoppbane |
|
03 |
0/1600 |
0 |
0 |
|
1.41.2 |
4 |
|
|
186 |
16000 |
16 000 |
|
|
| John McLaughlin |
Øvrevoll Galoppbane |
|
07 |
11/1800 |
11 |
11 |
|
1.52.6 |
|
|
|
123 |
0 |
0 |
|
|
| Fredrik Johansson |
Øvrevoll Galoppbane |
|
02 |
8/1600 |
8 |
8 |
|
1.39.1 |
2 |
|
|
14 |
10500 |
10 500 |
|
|
| John McLaughlin |
Øvrevoll Galoppbane |
|
08 |
5/2000 |
5 |
5 |
|
2.15.3 |
1 |
|
|
46 |
21000 |
21 000 |
|
|
| Fredrik Johansson |
Tæby Galoppbane |
|
05 |
0/1600 |
0 |
0 |
|
1.37.5 |
3 |
|
|
66 |
7400 |
7 400 |
|
|
| John McLaughlin |
Øvrevoll Galoppbane |
|
07 |
7/2400 |
7 |
7 |
|
2.34.7 |
|
|
|
377 |
0 |
0 |
|
|
| John Fortune |
Tæby Galoppbane |
|
06 |
0/1950 |
0 |
0 |
|
2.00.5 |
13 |
|
|
701 |
0 |
0 |
|
|
| Gunnar Nordling (P) |
Øvrevoll Galoppbane |
|
06 |
6/2000 |
6 |
6 |
|
2.13.4 |
5 |
|
|
48 |
2100 |
2 100 |
|
|
| Stephen Davies |
Germany |
|
04 |
0/1600 |
0 |
0 |
|
|
8 |
|
|
744 |
0 |
0 |
|
|
| Fernando Diaz |
Germany |
|
06 |
0/1700 |
0 |
0 |
|
|
12 |
|
|
254 |
0 |
0 |
|
|
| Fernando Diaz |
Øvrevoll Galoppbane |
|
09 |
3/1350 |
3 |
3 |
|
1.27.4 |
2 |
|
|
17 |
15750 |
15 750 |
|
|
| Mark Larsen |
Tæby Galoppbane |
|
06 |
0/2400 |
0 |
0 |
|
2.33.7 |
6 |
|
|
92 |
0 |
0 |
|
|
| John P Murtagh |
Ireland |
|
04 |
0/1600 |
0 |
0 |
|
1.40.8 |
1 |
|
|
29 |
47200 |
47 200 |
|
|
| John P Murtagh |
Ireland |
|
03 |
0/1400 |
0 |
0 |
|
1.30.9 |
1 |
|
|
13 |
35500 |
35 500 |
|
|
| John P Murtagh |
Ireland |
|
06 |
0/1400 |
0 |
0 |
|
1.34.2 |
3 |
|
|
91 |
4150 |
4 150 |
|
|
Utstilling
| Årstall |
Sted |
Klasse |
Resultat |
Kvalitet |
Detaljer |