The Q Tour (IRE) (Engelsk fullblod)
Reg.nr.: IRE10005651
<<< Hesten er ikke norskregistrert. Kontakt hestens hjemland (Sverige) for utfyllende opplysninger >>>- Farge: Brun
- Årgang: 1998
- Alder: 28 år
- Kjønn: hoppe
- Eier: Sunita Verma
- Oppdretter: St Simon Foundation
- Starter: 53
- 1. plass: 4
- 2. plass: 8
- 3. plass: 8
- Plassering: 11
- Volte:
- Auto:
- Premier: kr 248 700
Starter
| Kusknavn | Banenavn | Dato | Løp | Dist. | Spor | Prog.nr. | T | Tid | Plas. | R | G | Odds | Premie kr. | Sko | Vogn |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mette Hanssen | Øvrevoll Galoppbane | 04 | 5/2400 | 5 | 5 | 2.38.4 | 5 | 221 | 3 000 | ||||||
| Mette Hanssen | Øvrevoll Galoppbane | 05 | 9/2400 | 9 | 9 | 2.42.1 | 124 | 0 | |||||||
| Mette Hanssen | Øvrevoll Galoppbane | 01 | 1/3150 | 1 | 1 | 3.41.1 | 54 | 0 | |||||||
| Mette Hanssen | Øvrevoll Galoppbane | 05 | 7/2400 | 7 | 7 | 2.44.3 | 2 | 242 | 7 500 | ||||||
| Mette Hanssen | Øvrevoll Galoppbane | 06 | 6/2400 | 6 | 6 | 2.44.0 | 170 | 0 | |||||||
| Mette Hanssen | Øvrevoll Galoppbane | 03 | 7/2400 | 7 | 7 | 2.39.5 | 4 | 158 | 3 200 | ||||||
| Ivan Lopez (L) | Øvrevoll Galoppbane | 07 | 1/2300 | 1 | 1 | 2.39.9 | 55 | 0 | |||||||
| Mette Hanssen | Øvrevoll Galoppbane | 03 | 2/2400 | 2 | 2 | 2.48.9 | 2 | 26 | 7 500 | ||||||
| Benedikte Kvåle (A) | Øvrevoll Galoppbane | 08 | 1/2000 | 1 | 1 | 2.10.1 | 383 | 0 | |||||||
| Russell Masset | Øvrevoll Galoppbane | 07 | 10/2400 | 10 | 10 | 2.47.4 | 138 | 0 | |||||||
| Mette Hanssen | Øvrevoll Galoppbane | 04 | 3/2400 | 3 | 3 | 2.44.1 | 68 | 0 | |||||||
| Mette Hanssen | Øvrevoll Galoppbane | 08 | 2/3150 | 2 | 2 | 3.41.5 | 1 | 72 | 16 000 | ||||||
| Tollef Langvad (P) | Øvrevoll Galoppbane | 06 | 12/2300 | 12 | 12 | 2.39.5 | 192 | 0 | |||||||
| Fernando Diaz | Øvrevoll Galoppbane | 07 | 12/2400 | 12 | 12 | 2.44.2 | 160 | 0 | |||||||
| Fernando Diaz | Øvrevoll Galoppbane | 07 | 3/2400 | 3 | 3 | 2.42.1 | 5 | 68 | 1 600 | ||||||
| Trond Jørgensen | Øvrevoll Galoppbane | 05 | 12/2300 | 12 | 12 | 2.37.9 | 163 | 0 | |||||||
| Trond Jørgensen | Øvrevoll Galoppbane | 05 | 8/2300 | 8 | 8 | 2.38.9 | 3 | 129 | 3 600 | ||||||
| Trond Jørgensen | Øvrevoll Galoppbane | 03 | 4/2400 | 4 | 4 | 2.37.5 | 70 | 0 | |||||||
| Trond Jørgensen | Øvrevoll Galoppbane | 05 | 13/2400 | 13 | 13 | 2.38.3 | 1 | 134 | 50 000 | ||||||
| Mette Hanssen | Øvrevoll Galoppbane | 03 | 5/2400 | 5 | 5 | 2.38.4 | 4 | 231 | 2 600 | ||||||
| Tony P Woodley | Øvrevoll Galoppbane | 02 | 7/2300 | 7 | 7 | 2.37.8 | 124 | 0 | |||||||
| Tony P Woodley | Øvrevoll Galoppbane | 04 | 3/2400 | 3 | 3 | 2.41.3 | 5 | 282 | 1 600 | ||||||
| Kjell Ivar Brekstad | Øvrevoll Galoppbane | 05 | 11/2300 | 11 | 11 | 2.38.2 | 60 | 0 | |||||||
| Mette Hanssen | Øvrevoll Galoppbane | 03 | 2/3150 | 2 | 2 | 3.38.9 | 3 | 41 | 4 600 | ||||||
| Mette Hanssen | Øvrevoll Galoppbane | 04 | 4/2300 | 4 | 4 | 2.34.9 | 2 | 69 | 7 600 | ||||||
| Mette Hanssen | Øvrevoll Galoppbane | 03 | 7/2400 | 7 | 7 | 2.47.0 | 3 | 48 | 8 400 | ||||||
| Fernando Diaz | Øvrevoll Galoppbane | 07 | 9/2400 | 9 | 9 | 2.47.1 | 2 | 68 | 7 100 | ||||||
| Hege Karlstad (A) | Øvrevoll Galoppbane | 08 | 6/2300 | 6 | 6 | 2.38.0 | 3 | 92 | 3 700 | ||||||
| Jacob Johansen | Øvrevoll Galoppbane | 02 | 8/3150 | 8 | 8 | 3.39.6 | 1 | 22 | 14 300 | ||||||
| Zoltan Benedek | Øvrevoll Galoppbane | 03 | 11/2000 | 11 | 11 | 2.09.9 | 114 | 0 | |||||||
| Hege Larsen Mjønli (L) | Øvrevoll Galoppbane | 04 | 3/2400 | 3 | 3 | 2.49.8 | 2 | 86 | 7 600 | ||||||
| Marcos Aranda | Øvrevoll Galoppbane | 05 | 13/2400 | 13 | 13 | 2.42.6 | 142 | 0 | |||||||
| Fernando Diaz | Øvrevoll Galoppbane | 03 | 3/2400 | 3 | 3 | 2.50.6 | 2 | 83 | 25 000 | ||||||
| Zoltan Benedek | Øvrevoll Galoppbane | 03 | 2/2400 | 2 | 2 | 2.40.5 | 2 | 60 | 8 200 | ||||||
| Hege Karlstad (A) | Øvrevoll Galoppbane | 01 | 1/2400 | 1 | 1 | 2.46.9 | 3 | 175 | 4 000 | ||||||
| Mette Hanssen | Øvrevoll Galoppbane | 06 | 4/2400 | 4 | 4 | 3.00.0 | 61 | 0 | |||||||
| Kjell Ivar Brekstad | Øvrevoll Galoppbane | 05 | 9/2300 | 9 | 9 | 2.36.4 | 4 | 319 | 2 500 | ||||||
| Zoltan Benedek | Øvrevoll Galoppbane | 05 | 4/2400 | 4 | 4 | 2.45.5 | 292 | 0 | |||||||
| Espen Ski | Øvrevoll Galoppbane | 06 | 9/2300 | 9 | 9 | 2.40.3 | 5 | 93 | 1 600 | ||||||
| Anja E. Luhnenschloss (A) | Øvrevoll Galoppbane | 08 | 10/2000 | 10 | 10 | 2.17.8 | 169 | 0 | |||||||
| Anthony Whelan | Øvrevoll Galoppbane | 04 | 9/2400 | 9 | 9 | 2.52.3 | 4 | 67 | 6 800 | ||||||
| Anthony Whelan | Øvrevoll Galoppbane | 05 | 10/2800 | 10 | 10 | 3.18.6 | 1 | 59 | 15 500 | ||||||
| Unni Scarlett (A) | Øvrevoll Galoppbane | 01 | 2/2400 | 2 | 2 | 2.41.4 | 3 | 23 | 3 700 | ||||||
| Espen Ski | Øvrevoll Galoppbane | 08 | 9/2400 | 9 | 9 | 2.47.1 | 2 | 157 | 7 700 | ||||||
| Espen Ski | Øvrevoll Galoppbane | 02 | 6/2300 | 6 | 6 | 2.40.2 | 3 | 166 | 3 700 | ||||||
| John Fortune | Øvrevoll Galoppbane | 04 | 5/1750 | 5 | 5 | 2.01.2 | 176 | 0 | |||||||
| Zoltan Benedek | Øvrevoll Galoppbane | 02 | 8/2400 | 8 | 8 | 2.48.3 | 235 | 0 | |||||||
| Jacob Johansen | Tæby Galoppbane | 01 | 0/2000 | 0 | 0 | 2.15.4 | 4 | 536 | 3 700 | ||||||
| Jacob Johansen | Tæby Galoppbane | 01 | 0/1600 | 0 | 0 | 1.45.9 | 4 | 188 | 3 700 | ||||||
| Mette Hanssen | Øvrevoll Galoppbane | 02 | 7/1100 | 7 | 7 | 1.14.4 | 4 | 101 | 4 400 | ||||||
| Espen Ski | Øvrevoll Galoppbane | 01 | 3/1100 | 3 | 3 | 1.14.6 | 179 | 0 | |||||||
| Jacob Johansen | Øvrevoll Galoppbane | 01 | 5/1600 | 5 | 5 | 1.54.2 | 3 | 82 | 8 300 | ||||||
| Line Akselsen | Øvrevoll Galoppbane | 01 | 6/1600 | 6 | 6 | 1.56.4 | 188 | 0 |