Lark (Engelsk fullblod)
Reg.nr.: NA-1656
-
Farge:
Brun
-
Årgang:
1991
-
Kjønn:
vallak
-
Eier:
Kathrine Espelien
-
Oppdretter:
Psevd: Stall EOS
-
Starter:
30
-
1. plass:
3
-
2. plass:
3
-
3. plass:
0
-
Plassering:
4
-
Volte:
-
Auto:
-
Premier:
kr 162 200
Karriere
| År |
Starter |
1. pl. |
2. pl. |
3. pl. |
Øvr. pl. |
Bestetid |
Innkjørt kr. |
| 1993 |
4 |
1 |
1 |
0 |
0 |
0.58.9 |
86800 |
86 800 |
| 1994 |
11 |
0 |
1 |
0 |
2 |
1.14.3 |
44400 |
44 400 |
| 1995 |
10 |
1 |
0 |
0 |
2 |
1.22.2 |
13700 |
13 700 |
| 1996 |
4 |
0 |
1 |
0 |
0 |
1.10.9 |
5800 |
5 800 |
| 1997 |
1 |
1 |
0 |
0 |
0 |
1.50.9 |
11500 |
11 500 |
Starter
| Kusknavn |
Banenavn |
Dato |
Løp |
Dist. |
Spor |
Prog.nr. |
T |
Tid |
Plas. |
R |
G |
Odds |
Premie kr. |
Sko |
Vogn |
| Manuel Santos |
Øvrevoll Galoppbane |
|
06 |
10/1600 |
10 |
10 |
|
1.50.9 |
1 |
|
|
55 |
11500 |
11 500 |
|
|
| Colin Gauntlett |
Øvrevoll Galoppbane |
|
05 |
1/1600 |
1 |
1 |
|
1.49.0 |
2 |
|
|
120 |
5800 |
5 800 |
|
|
| Colin Gauntlett |
Øvrevoll Galoppbane |
|
07 |
6/1100 |
6 |
6 |
|
1.10.9 |
|
|
|
134 |
0 |
0 |
|
|
| Pawel Gajda |
Øvrevoll Galoppbane |
|
04 |
5/1100 |
5 |
5 |
|
1.11.4 |
|
|
|
260 |
0 |
0 |
|
|
| Pawel Gajda |
Øvrevoll Galoppbane |
|
03 |
10/1750 |
10 |
10 |
|
2.03.3 |
|
|
|
292 |
0 |
0 |
|
|
| Line Akselsen |
Øvrevoll Galoppbane |
|
04 |
7/1350 |
7 |
7 |
|
|
|
|
|
75 |
0 |
0 |
|
|
| Line Akselsen |
Øvrevoll Galoppbane |
|
08 |
1/1600 |
1 |
1 |
|
1.43.2 |
5 |
|
|
89 |
1100 |
1 100 |
|
|
| Line Akselsen |
Øvrevoll Galoppbane |
|
06 |
8/1350 |
8 |
8 |
|
1.22.2 |
5 |
|
|
58 |
4100 |
4 100 |
|
|
| Line Akselsen |
Øvrevoll Galoppbane |
|
06 |
9/2000 |
9 |
9 |
|
2.08.9 |
|
|
|
237 |
0 |
0 |
|
|
| Mark Larsen |
Øvrevoll Galoppbane |
|
04 |
1/1600 |
1 |
1 |
|
1.43.8 |
|
|
|
212 |
0 |
0 |
|
|
| John McLaughlin |
Øvrevoll Galoppbane |
|
09 |
2/1750 |
2 |
2 |
|
1.52.1 |
|
|
|
72 |
0 |
0 |
|
|
| Mark Larsen |
Øvrevoll Galoppbane |
|
04 |
2/2000 |
2 |
2 |
|
2.11.9 |
|
|
|
67 |
0 |
0 |
|
|
| Mark Larsen |
Øvrevoll Galoppbane |
|
02 |
3/1350 |
3 |
3 |
|
1.44.2 |
1 |
|
|
79 |
8500 |
8 500 |
|
|
| Line Akselsen |
Øvrevoll Galoppbane |
|
02 |
2/1850 |
2 |
2 |
|
2.02.3 |
|
|
|
129 |
0 |
0 |
|
|
| Line Akselsen |
Øvrevoll Galoppbane |
|
04 |
1/2300 |
1 |
1 |
|
2.35.7 |
|
|
|
86 |
0 |
0 |
|
|
| John McLaughlin |
Øvrevoll Galoppbane |
|
03 |
11/1750 |
11 |
11 |
|
1.55.8 |
|
|
|
146 |
0 |
0 |
|
|
| John McLaughlin |
Øvrevoll Galoppbane |
|
02 |
5/1600 |
5 |
5 |
|
1.46.2 |
|
|
|
48 |
0 |
0 |
|
|
| John McLaughlin |
Øvrevoll Galoppbane |
|
05 |
13/2000 |
13 |
13 |
|
2.19.8 |
5 |
|
|
255 |
36400 |
36 400 |
|
|
| Tina Smith |
Øvrevoll Galoppbane |
|
05 |
0/2000 |
0 |
0 |
|
2.17.9 |
5 |
|
|
64 |
3700 |
3 700 |
|
|
| John McLaughlin |
Øvrevoll Galoppbane |
|
06 |
3/1800 |
3 |
3 |
|
1.59.3 |
|
|
|
114 |
0 |
0 |
|
|
| Neil Grant |
Øvrevoll Galoppbane |
|
06 |
8/2400 |
8 |
8 |
|
2.51.6 |
|
|
|
176 |
0 |
0 |
|
|
| John McLaughlin |
Øvrevoll Galoppbane |
|
06 |
11/2200 |
11 |
11 |
|
2.24.6 |
|
|
|
52 |
0 |
0 |
|
|
| Gunnar Nordling (P) |
Øvrevoll Galoppbane |
|
03 |
8/1750 |
8 |
8 |
|
1.51.7 |
2 |
|
|
59 |
4300 |
4 300 |
|
|
| Line Akselsen |
Øvrevoll Galoppbane |
|
06 |
7/2000 |
7 |
7 |
|
2.16.1 |
|
|
|
578 |
0 |
0 |
|
|
| Yvonne Durant |
Øvrevoll Galoppbane |
|
06 |
2/1200 |
2 |
2 |
|
1.14.3 |
|
|
|
84 |
0 |
0 |
|
|
| Line Akselsen |
Øvrevoll Galoppbane |
|
06 |
14/1750 |
14 |
14 |
|
1.53.0 |
|
|
|
232 |
0 |
0 |
|
|
| Manuel Santos |
Øvrevoll Galoppbane |
|
06 |
4/1400 |
4 |
4 |
|
1.36.8 |
|
|
|
68 |
0 |
0 |
|
|
| Gunnar Nordling (P) |
Øvrevoll Galoppbane |
|
04 |
15/1350 |
15 |
15 |
|
1.29.2 |
2 |
|
|
32 |
66800 |
66 800 |
|
|
| Manuel Santos |
Øvrevoll Galoppbane |
|
08 |
3/900 |
3 |
3 |
|
0.58.9 |
1 |
|
|
64 |
20000 |
20 000 |
|
|
| Gunnar Nordling (P) |
Øvrevoll Galoppbane |
|
07 |
10/1350 |
10 |
10 |
|
1.34.8 |
|
|
|
68 |
0 |
0 |
|
|
Utstilling
| Årstall |
Sted |
Klasse |
Resultat |
Kvalitet |
Detaljer |