Pirion (SWE) (Engelsk fullblod)
Reg.nr.: NA-1917
<<< Hesten er ikke norskregistrert. Kontakt hestens hjemland (Sverige) for utfyllende opplysninger >>>
-
Farge:
Brun
-
Årgang:
1994
-
Alder:
32 år
-
Kjønn:
vallak
-
Eier:
Psevd: Stall Gran Reserva
-
Oppdretter:
Psevd: Stjerneklubben
-
Starter:
48
-
1. plass:
14
-
2. plass:
7
-
3. plass:
5
-
Plassering:
9
-
Volte:
-
Auto:
-
Premier:
kr 1 664 525
Karriere
| År |
Starter |
1. pl. |
2. pl. |
3. pl. |
Øvr. pl. |
Bestetid |
Innkjørt kr. |
| 1997 |
12 |
4 |
4 |
1 |
2 |
1.50.3 |
988625 |
988 625 |
| 1998 |
9 |
4 |
1 |
1 |
1 |
1.45.2 |
312000 |
312 000 |
| 1999 |
11 |
3 |
1 |
3 |
0 |
1.44.0 |
184300 |
184 300 |
| 2000 |
13 |
1 |
1 |
0 |
5 |
1.28.1 |
75600 |
75 600 |
| 2001 |
3 |
2 |
0 |
0 |
1 |
2.12.7 |
104000 |
104 000 |
Starter
| Kusknavn |
Banenavn |
Dato |
Løp |
Dist. |
Spor |
Prog.nr. |
T |
Tid |
Plas. |
R |
G |
Odds |
Premie kr. |
Sko |
Vogn |
| Kim Andersen |
Tæby Galoppbane |
|
07 |
0/2000 |
0 |
0 |
|
2.14.6 |
5 |
|
|
23 |
4000 |
4 000 |
|
|
| Kim Andersen |
Tæby Galoppbane |
|
07 |
0/2000 |
0 |
0 |
|
2.12.7 |
1 |
|
|
32 |
50000 |
50 000 |
|
|
| Eva Lemon-Rosengren |
Tæby Galoppbane |
|
07 |
0/2400 |
0 |
0 |
|
2.40.7 |
1 |
|
|
88 |
50000 |
50 000 |
|
|
| John Fortune |
Øvrevoll Galoppbane |
|
02 |
5/2400 |
5 |
5 |
|
2.41.2 |
2 |
|
|
18 |
12500 |
12 500 |
|
|
| John Fortune |
Øvrevoll Galoppbane |
|
02 |
6/2400 |
6 |
6 |
|
2.41.4 |
1 |
|
|
30 |
34200 |
34 200 |
|
|
| John McLaughlin |
Øvrevoll Galoppbane |
|
06 |
2/1600 |
2 |
2 |
|
1.44.1 |
4 |
|
|
70 |
12000 |
12 000 |
|
|
| John Fortune |
Øvrevoll Galoppbane |
|
09 |
3/1750 |
3 |
3 |
|
1.55.6 |
4 |
|
|
76 |
5500 |
5 500 |
|
|
| John Fortune |
Klampenborg |
|
04 |
0/1800 |
0 |
0 |
|
1.59.3 |
8 |
|
|
124 |
0 |
0 |
|
|
| Michael Richardson |
Øvrevoll Galoppbane |
|
04 |
4/2000 |
4 |
4 |
|
2.20.1 |
4 |
|
|
48 |
3500 |
3 500 |
|
|
| John Fortune |
Øvrevoll Galoppbane |
|
04 |
8/1750 |
8 |
8 |
|
1.56.4 |
|
|
|
69 |
0 |
0 |
|
|
| John Fortune |
Øvrevoll Galoppbane |
|
05 |
2/1800 |
2 |
2 |
|
1.54.0 |
|
|
|
105 |
0 |
0 |
|
|
| Eddie Ahern |
Øvrevoll Galoppbane |
|
01 |
4/1350 |
4 |
4 |
|
1.28.1 |
5 |
|
|
135 |
3900 |
3 900 |
|
|
| Jim Culloty |
Øvrevoll Galoppbane |
|
07 |
7/3200 |
7 |
7 |
|
3.56.2 |
4 |
|
|
57 |
4000 |
4 000 |
|
|
| John McLaughlin |
Øvrevoll Galoppbane |
|
02 |
1/3400 |
1 |
1 |
|
4.09.6 |
|
|
|
53 |
0 |
0 |
|
|
| John Fortune |
Øvrevoll Galoppbane |
|
01 |
2/2200 |
2 |
2 |
|
2.21.6 |
|
|
|
64 |
0 |
0 |
|
|
| John Fortune |
Øvrevoll Galoppbane |
|
02 |
8/2200 |
8 |
8 |
|
2.35.5 |
|
|
|
55 |
0 |
0 |
|
|
| Hanne C Jørgensen (A) |
Øvrevoll Galoppbane |
|
01 |
1/1600 |
1 |
1 |
|
|
|
|
|
25 |
0 |
0 |
|
|
| Fredrik Johansson |
Øvrevoll Galoppbane |
|
07 |
4/1750 |
4 |
4 |
|
1.54.6 |
2 |
|
|
19 |
9000 |
9 000 |
|
|
| Fredrik Johansson |
Øvrevoll Galoppbane |
|
01 |
2/2300 |
2 |
2 |
|
2.34.0 |
1 |
|
|
23 |
25000 |
25 000 |
|
|
| Mark Larsen |
Øvrevoll Galoppbane |
|
01 |
1/1600 |
1 |
1 |
|
1.45.0 |
1 |
|
|
19 |
75000 |
75 000 |
|
|
| John Fortune |
Tæby Galoppbane |
|
06 |
0/2000 |
0 |
0 |
|
2.15.4 |
10 |
|
|
211 |
0 |
0 |
|
|
| Fredrik Johansson |
Øvrevoll Galoppbane |
|
01 |
1/2400 |
1 |
1 |
|
2.41.8 |
1 |
|
|
42 |
37800 |
37 800 |
|
|
| Fredrik Johansson |
Øvrevoll Galoppbane |
|
06 |
2/2800 |
2 |
2 |
|
3.13.7 |
|
|
|
51 |
0 |
0 |
|
|
| Fredrik Johansson |
Jægersro Galopp |
|
07 |
0/3200 |
0 |
0 |
|
3.41.3 |
8 |
|
|
90 |
0 |
0 |
|
|
| Fredrik Johansson |
Tæby Galoppbane |
|
07 |
0/2600 |
0 |
0 |
|
STR |
|
|
|
0 |
0 |
0 |
|
|
| Fredrik Johansson |
Øvrevoll Galoppbane |
|
05 |
5/1800 |
5 |
5 |
|
1.55.5 |
3 |
|
|
20 |
24000 |
24 000 |
|
|
| Fredrik Johansson |
Øvrevoll Galoppbane |
|
02 |
4/2400 |
4 |
4 |
|
2.40.5 |
3 |
|
|
38 |
6000 |
6 000 |
|
|
| Jacob Johansen |
Øvrevoll Galoppbane |
|
03 |
2/1600 |
2 |
2 |
|
1.44.0 |
3 |
|
|
38 |
7500 |
7 500 |
|
|
| Fredrik Johansson |
Øvrevoll Galoppbane |
|
07 |
1/1600 |
1 |
1 |
|
1.45.2 |
1 |
|
|
26 |
55000 |
55 000 |
|
|
| Fredrik Johansson |
Øvrevoll Galoppbane |
|
01 |
8/2400 |
8 |
8 |
|
2.42.4 |
1 |
|
|
26 |
25000 |
25 000 |
|
|
| Espen Ski |
Øvrevoll Galoppbane |
|
02 |
2/2400 |
2 |
2 |
|
2.42.2 |
1 |
|
|
94 |
131000 |
131 000 |
|
|
| Stanley Chin |
Jægersro Galopp |
|
07 |
0/3200 |
0 |
0 |
|
3.32.2 |
4 |
|
|
44 |
18000 |
18 000 |
|
|
| Stanley Chin |
Øvrevoll Galoppbane |
|
03 |
6/2800 |
6 |
6 |
|
3.20.4 |
|
|
|
37 |
0 |
0 |
|
|
| Espen Ski |
Øvrevoll Galoppbane |
|
01 |
3/2400 |
3 |
3 |
|
2.46.2 |
1 |
|
|
20 |
18000 |
18 000 |
|
|
| Nicholas Cordrey |
Jægersro Galopp |
|
05 |
0/3000 |
0 |
0 |
|
3.19.1 |
3 |
|
|
73 |
15000 |
15 000 |
|
|
| Fredrik Johansson |
Øvrevoll Galoppbane |
|
05 |
6/1800 |
6 |
6 |
|
1.50.1 |
2 |
|
|
36 |
50000 |
50 000 |
|
|
| Jacob Johansen |
Øvrevoll Galoppbane |
|
01 |
5/2300 |
5 |
5 |
|
2.40.2 |
|
|
|
21 |
0 |
0 |
|
|
| Dane O'Neill |
Tæby Galoppbane |
|
06 |
0/2800 |
0 |
0 |
|
3.10.8 |
1 |
|
|
61 |
282500 |
282 500 |
|
|
| Fredrik Johansson |
Øvrevoll Galoppbane |
|
08 |
8/2000 |
8 |
8 |
|
2.09.7 |
1 |
|
|
47 |
391625 |
391 625 |
|
|
| Fredrik Johansson |
Øvrevoll Galoppbane |
|
05 |
10/1800 |
10 |
10 |
|
1.55.2 |
2 |
|
|
19 |
62500 |
62 500 |
|
|
| Fredrik Johansson |
Tæby Galoppbane |
|
05 |
0/1950 |
0 |
0 |
|
2.02.3 |
2 |
|
|
76 |
192000 |
192 000 |
|
|
| Yvonne Durant |
Øvrevoll Galoppbane |
|
07 |
1/2200 |
1 |
1 |
|
2.18.8 |
4 |
|
|
56 |
5000 |
5 000 |
|
|
| Fredrik Johansson |
Øvrevoll Galoppbane |
|
08 |
6/1850 |
6 |
6 |
|
2.05.6 |
1 |
|
|
28 |
15000 |
15 000 |
|
|
| Rasmus Olsen (A) |
Øvrevoll Galoppbane |
|
06 |
10/2000 |
10 |
10 |
|
2.11.2 |
|
|
|
34 |
0 |
0 |
|
|
| Fredrik Johansson |
Øvrevoll Galoppbane |
|
01 |
6/1800 |
6 |
6 |
|
1.53.1 |
2 |
|
|
120 |
7500 |
7 500 |
|
|
| Fredrik Johansson |
Øvrevoll Galoppbane |
|
01 |
3/2200 |
3 |
3 |
|
2.22.1 |
4 |
|
|
86 |
4000 |
4 000 |
|
|
| Rasmus Olsen (A) |
Øvrevoll Galoppbane |
|
01 |
6/2000 |
6 |
6 |
|
2.17.2 |
3 |
|
|
52 |
6000 |
6 000 |
|
|
| Rasmus Olsen (A) |
Øvrevoll Galoppbane |
|
07 |
7/2300 |
7 |
7 |
|
2.42.8 |
1 |
|
|
16 |
15000 |
15 000 |
|
|
| Rasmus Olsen (A) |
Øvrevoll Galoppbane |
|
08 |
4/1600 |
4 |
4 |
|
1.50.3 |
2 |
|
|
89 |
7500 |
7 500 |
|
|
Utstilling
| Årstall |
Sted |
Klasse |
Resultat |
Kvalitet |
Detaljer |