Farmers Fun (Engelsk fullblod)
Reg.nr.: NA-1945
-
Farge:
Brun
-
Årgang:
1994
-
Alder:
32 år
-
Kjønn:
vallak
-
Eier:
Psevd: Hosle Gård Stutteri
-
Oppdretter:
Psevd: Hosle Gård Stutteri
-
Starter:
22
-
1. plass:
2
-
2. plass:
5
-
3. plass:
4
-
Plassering:
4
-
Volte:
-
Auto:
-
Premier:
kr 375 410
Karriere
| År |
Starter |
1. pl. |
2. pl. |
3. pl. |
Øvr. pl. |
Bestetid |
Innkjørt kr. |
| 1996 |
2 |
0 |
2 |
0 |
0 |
1.31.1 |
35000 |
35 000 |
| 1997 |
10 |
2 |
3 |
2 |
2 |
1.47.7 |
306910 |
306 910 |
| 1998 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2.37.6 |
0 |
0 |
| 1999 |
7 |
0 |
0 |
2 |
2 |
1.40.1 |
33500 |
33 500 |
| 2001 |
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
3.53.6 |
0 |
0 |
Starter
| Kusknavn |
Banenavn |
Dato |
Løp |
Dist. |
Spor |
Prog.nr. |
T |
Tid |
Plas. |
R |
G |
Odds |
Premie kr. |
Sko |
Vogn |
| Chris Maude |
Øvrevoll Galoppbane |
|
02 |
3/3400 |
3 |
3 |
|
4.08.6 |
|
|
|
602 |
0 |
0 |
|
|
| Eugene Husband |
Øvrevoll Galoppbane |
|
02 |
14/3200 |
14 |
14 |
|
3.53.6 |
|
|
|
124 |
0 |
0 |
|
|
| Espen Ski |
Øvrevoll Galoppbane |
|
03 |
9/1600 |
9 |
9 |
|
1.40.1 |
3 |
|
|
111 |
12700 |
12 700 |
|
|
| Mark Larsen |
Øvrevoll Galoppbane |
|
04 |
11/1600 |
11 |
11 |
|
1.40.2 |
5 |
|
|
293 |
3300 |
3 300 |
|
|
| Jacob Johansen |
Øvrevoll Galoppbane |
|
02 |
3/1600 |
3 |
3 |
|
1.49.5 |
|
|
|
141 |
0 |
0 |
|
|
| Jacob Johansen |
Øvrevoll Galoppbane |
|
03 |
2/1750 |
2 |
2 |
|
1.50.5 |
|
|
|
260 |
0 |
0 |
|
|
| Michael Richardson |
Øvrevoll Galoppbane |
|
05 |
8/2000 |
8 |
8 |
|
2.13.5 |
|
|
|
87 |
0 |
0 |
|
|
| Jacob Johansen |
Øvrevoll Galoppbane |
|
09 |
1/1600 |
1 |
1 |
|
STR |
|
|
|
0 |
0 |
0 |
|
|
| Mark Larsen |
Øvrevoll Galoppbane |
|
05 |
3/1800 |
3 |
3 |
|
1.56.2 |
5 |
|
|
95 |
10000 |
10 000 |
|
|
| Michael Richardson |
Øvrevoll Galoppbane |
|
07 |
1/1750 |
1 |
1 |
|
1.58.2 |
3 |
|
|
177 |
7500 |
7 500 |
|
|
| Luis Santos |
Øvrevoll Galoppbane |
|
02 |
2/2200 |
2 |
2 |
|
STR |
|
|
|
0 |
0 |
0 |
|
|
| Luis Santos |
Øvrevoll Galoppbane |
|
01 |
5/1600 |
5 |
5 |
|
STR |
|
|
|
0 |
0 |
0 |
|
|
| Luis Santos |
Øvrevoll Galoppbane |
|
02 |
3/2300 |
3 |
3 |
|
2.37.6 |
|
|
|
86 |
0 |
0 |
|
|
| Mark Larsen |
Øvrevoll Galoppbane |
|
07 |
2/1600 |
2 |
2 |
|
1.47.7 |
3 |
|
|
81 |
12000 |
12 000 |
|
|
| Mark Larsen |
Øvrevoll Galoppbane |
|
07 |
6/2300 |
6 |
6 |
|
STR |
|
|
|
0 |
0 |
0 |
|
|
| Mark Larsen |
Øvrevoll Galoppbane |
|
08 |
11/2000 |
11 |
11 |
|
2.10.1 |
2 |
|
|
116 |
195810 |
195 810 |
|
|
| Mark Larsen |
Øvrevoll Galoppbane |
|
05 |
7/1800 |
7 |
7 |
|
1.55.7 |
4 |
|
|
84 |
20000 |
20 000 |
|
|
| Mark Larsen |
Øvrevoll Galoppbane |
|
08 |
6/2400 |
6 |
6 |
|
2.39.1 |
|
|
|
189 |
0 |
0 |
|
|
| Mark Larsen |
Øvrevoll Galoppbane |
|
07 |
4/2200 |
4 |
4 |
|
2.18.0 |
2 |
|
|
92 |
12500 |
12 500 |
|
|
| Mark Larsen |
Tæby Galoppbane |
|
03 |
0/2400 |
0 |
0 |
|
2.29.4 |
1 |
|
|
43 |
25000 |
25 000 |
|
|
| Mark Larsen |
Øvrevoll Galoppbane |
|
06 |
8/2000 |
8 |
8 |
|
2.07.4 |
2 |
|
|
118 |
25000 |
25 000 |
|
|
| Mark Larsen |
Øvrevoll Galoppbane |
|
01 |
4/1800 |
4 |
4 |
|
1.53.5 |
4 |
|
|
109 |
3000 |
3 000 |
|
|
| Mark Larsen |
Øvrevoll Galoppbane |
|
09 |
2/1750 |
2 |
2 |
|
1.54.6 |
1 |
|
|
37 |
11000 |
11 000 |
|
|
| Mark Larsen |
Øvrevoll Galoppbane |
|
07 |
9/1600 |
9 |
9 |
|
1.53.5 |
3 |
|
|
34 |
2600 |
2 600 |
|
|
| Mark Larsen |
Øvrevoll Galoppbane |
|
05 |
10/1200 |
10 |
10 |
|
STR |
|
|
|
0 |
0 |
0 |
|
|
| Mark Larsen |
Øvrevoll Galoppbane |
|
07 |
11/1100 |
11 |
11 |
|
STR |
|
|
|
0 |
0 |
0 |
|
|
| Trond Jørgensen |
Øvrevoll Galoppbane |
|
08 |
9/1600 |
9 |
9 |
|
1.47.6 |
2 |
|
|
65 |
25000 |
25 000 |
|
|
| John Fortune |
Øvrevoll Galoppbane |
|
02 |
0/1350 |
0 |
0 |
|
1.31.1 |
2 |
|
|
107 |
10000 |
10 000 |
|
|
Utstilling
| Årstall |
Sted |
Klasse |
Resultat |
Kvalitet |
Detaljer |