Carolus (Engelsk fullblod)
Reg.nr.: NA-2049
-
Farge:
Mørkbrun
-
Årgang:
1995
-
Alder:
31 år
-
Kjønn:
vallak
-
Eier:
Elin Hestø
-
Oppdretter:
Gulbrand Gjestvang
-
Starter:
56
-
1. plass:
9
-
2. plass:
11
-
3. plass:
9
-
Plassering:
11
-
Volte:
-
Auto:
-
Premier:
kr 799 850
Karriere
| År |
Starter |
1. pl. |
2. pl. |
3. pl. |
Øvr. pl. |
Bestetid |
Innkjørt kr. |
| 1998 |
5 |
1 |
2 |
1 |
1 |
1.53.2 |
54500 |
54 500 |
| 1999 |
13 |
0 |
4 |
3 |
4 |
1.40.1 |
145050 |
145 050 |
| 2000 |
9 |
3 |
2 |
2 |
1 |
1.39.1 |
216500 |
216 500 |
| 2001 |
10 |
1 |
2 |
2 |
0 |
1.58.3 |
118500 |
118 500 |
| 2002 |
9 |
4 |
0 |
0 |
3 |
2.30.6 |
201400 |
201 400 |
| 2003 |
10 |
0 |
1 |
1 |
2 |
1.46.3 |
63900 |
63 900 |
Starter
| Kusknavn |
Banenavn |
Dato |
Løp |
Dist. |
Spor |
Prog.nr. |
T |
Tid |
Plas. |
R |
G |
Odds |
Premie kr. |
Sko |
Vogn |
| Johan Lindberg (L) |
Tæby Galoppbane |
|
02 |
0/3500 |
0 |
0 |
|
|
|
|
|
22 |
0 |
0 |
|
|
| John Twomey (A) |
Tæby Galoppbane |
|
01 |
0/3800 |
0 |
0 |
|
4.37.9 |
4 |
|
|
100 |
6400 |
6 400 |
|
|
| Thomas Scudamore |
Øvrevoll Galoppbane |
|
02 |
5/3800 |
5 |
5 |
|
4.28.6 |
3 |
|
|
85 |
22500 |
22 500 |
|
|
| John Twomey (A) |
Øvrevoll Galoppbane |
|
01 |
4/3200 |
4 |
4 |
|
3.42.3 |
2 |
|
|
130 |
32200 |
32 200 |
|
|
| Nicholas Cordrey |
Øvrevoll Galoppbane |
|
07 |
6/2400 |
6 |
6 |
|
2.37.5 |
|
|
|
165 |
0 |
0 |
|
|
| Maria Thorsen (L) |
Øvrevoll Galoppbane |
|
04 |
2/2800 |
2 |
2 |
|
3.12.2 |
|
|
|
59 |
0 |
0 |
|
|
| Fernando Diaz |
Øvrevoll Galoppbane |
|
07 |
10/2200 |
10 |
10 |
|
2.22.8 |
4 |
|
|
83 |
2800 |
2 800 |
|
|
| Yvonne Durant (P) |
Øvrevoll Galoppbane |
|
10 |
5/2300 |
5 |
5 |
|
2.35.0 |
|
|
|
77 |
0 |
0 |
|
|
| Nicholas Cordrey |
Øvrevoll Galoppbane |
|
04 |
1/2200 |
1 |
1 |
|
2.25.7 |
|
|
|
83 |
0 |
0 |
|
|
| Espen Ski |
Øvrevoll Galoppbane |
|
03 |
7/1600 |
7 |
7 |
|
1.46.3 |
|
|
|
194 |
0 |
0 |
|
|
| Fredrik Johansson |
Øvrevoll Galoppbane |
|
01 |
3/2400 |
3 |
3 |
|
2.50.6 |
4 |
|
|
30 |
7400 |
7 400 |
|
|
| Maria Thorsen (L) |
Øvrevoll Galoppbane |
|
02 |
5/2300 |
5 |
5 |
|
2.34.2 |
|
|
|
37 |
0 |
0 |
|
|
| John Twomey (A) |
Øvrevoll Galoppbane |
|
01 |
1/3200 |
1 |
1 |
|
3.37.9 |
1 |
|
|
18 |
73500 |
73 500 |
|
|
| Michael Richardson |
Øvrevoll Galoppbane |
|
01 |
4/3800 |
4 |
4 |
|
4.24.7 |
5 |
|
|
372 |
10500 |
10 500 |
|
|
| David Dennis |
Øvrevoll Galoppbane |
|
01 |
2/3200 |
2 |
2 |
|
3.37.1 |
4 |
|
|
41 |
10000 |
10 000 |
|
|
| Nicholas Cordrey |
Øvrevoll Galoppbane |
|
05 |
1/1800 |
1 |
1 |
|
STR |
|
|
|
0 |
0 |
0 |
|
|
| Nicholas Cordrey |
Øvrevoll Galoppbane |
|
04 |
1/2800 |
1 |
1 |
|
|
9 |
|
|
24 |
0 |
0 |
|
|
| David Dennis |
Øvrevoll Galoppbane |
|
07 |
2/3200 |
2 |
2 |
|
3.42.0 |
1 |
|
|
16 |
27500 |
27 500 |
|
|
| David Dennis |
Øvrevoll Galoppbane |
|
01 |
5/3200 |
5 |
5 |
|
3.38.6 |
1 |
|
|
23 |
47500 |
47 500 |
|
|
| Nicholas Cordrey |
Øvrevoll Galoppbane |
|
04 |
1/2300 |
1 |
1 |
|
2.30.6 |
1 |
|
|
108 |
25000 |
25 000 |
|
|
| Simon Burrough |
Øvrevoll Galoppbane |
|
01 |
1/3200 |
1 |
1 |
|
3.57.3 |
2 |
|
|
18 |
26000 |
26 000 |
|
|
| Simon Burrough |
Øvrevoll Galoppbane |
|
01 |
6/3200 |
6 |
6 |
|
3.56.8 |
1 |
|
|
252 |
27500 |
27 500 |
|
|
| Simon Burrough |
Øvrevoll Galoppbane |
|
02 |
2/3400 |
2 |
2 |
|
4.07.2 |
3 |
|
|
59 |
7500 |
7 500 |
|
|
| Nicholas Cordrey |
Øvrevoll Galoppbane |
|
06 |
6/1800 |
6 |
6 |
|
1.58.3 |
2 |
|
|
79 |
50000 |
50 000 |
|
|
| John McLaughlin |
Jægersro Galopp |
|
04 |
0/3200 |
0 |
0 |
|
3.34.2 |
9 |
|
|
391 |
0 |
0 |
|
|
| Espen Ski |
Øvrevoll Galoppbane |
|
05 |
7/2800 |
7 |
7 |
|
3.03.9 |
|
|
|
166 |
0 |
0 |
|
|
| Mette Hanssen |
Øvrevoll Galoppbane |
|
10 |
7/2000 |
7 |
7 |
|
2.11.9 |
|
|
|
173 |
0 |
0 |
|
|
| Loek van der Ham (A) |
Øvrevoll Galoppbane |
|
10 |
1/3200 |
1 |
1 |
|
|
|
|
|
50 |
0 |
0 |
|
|
| Espen Ski |
Øvrevoll Galoppbane |
|
05 |
6/2400 |
6 |
6 |
|
2.42.8 |
|
|
|
55 |
0 |
0 |
|
|
| Espen Ski |
Øvrevoll Galoppbane |
|
04 |
4/2300 |
4 |
4 |
|
2.34.9 |
3 |
|
|
59 |
7500 |
7 500 |
|
|
| Manuel Santos |
Øvrevoll Galoppbane |
|
02 |
5/2400 |
5 |
5 |
|
2.43.7 |
|
|
|
19 |
0 |
0 |
|
|
| Espen Ski |
Øvrevoll Galoppbane |
|
04 |
6/2800 |
6 |
6 |
|
3.09.0 |
1 |
|
|
25 |
80000 |
80 000 |
|
|
| Espen Ski |
Øvrevoll Galoppbane |
|
05 |
7/1800 |
7 |
7 |
|
1.55.9 |
2 |
|
|
32 |
50000 |
50 000 |
|
|
| Espen Ski |
Øvrevoll Galoppbane |
|
05 |
10/2800 |
10 |
10 |
|
3.16.5 |
1 |
|
|
145 |
25000 |
25 000 |
|
|
| Espen Ski |
Øvrevoll Galoppbane |
|
05 |
8/1900 |
8 |
8 |
|
2.00.1 |
4 |
|
|
164 |
4000 |
4 000 |
|
|
| Michael Richardson |
Øvrevoll Galoppbane |
|
02 |
4/1600 |
4 |
4 |
|
1.39.1 |
3 |
|
|
128 |
10000 |
10 000 |
|
|
| Fernando Diaz |
Tæby Galoppbane |
|
03 |
0/2800 |
0 |
0 |
|
3.05.6 |
3 |
|
|
70 |
10000 |
10 000 |
|
|
| Espen Ski |
Øvrevoll Galoppbane |
|
03 |
1/2400 |
1 |
1 |
|
2.41.2 |
1 |
|
|
31 |
25000 |
25 000 |
|
|
| Espen Ski |
Øvrevoll Galoppbane |
|
09 |
1/2300 |
1 |
1 |
|
2.36.5 |
2 |
|
|
701 |
12500 |
12 500 |
|
|
| Espen Ski |
Øvrevoll Galoppbane |
|
03 |
2/2400 |
2 |
2 |
|
2.44.1 |
4 |
|
|
158 |
3600 |
3 600 |
|
|
| Marie Fretheim |
Øvrevoll Galoppbane |
|
05 |
9/2400 |
9 |
9 |
|
2.44.3 |
|
|
|
54 |
0 |
0 |
|
|
| Espen Ski |
Øvrevoll Galoppbane |
|
01 |
4/1600 |
4 |
4 |
|
1.46.7 |
5 |
|
|
57 |
7500 |
7 500 |
|
|
| Manuel Santos |
Øvrevoll Galoppbane |
|
03 |
1/2400 |
1 |
1 |
|
2.40.7 |
2 |
|
|
116 |
22900 |
22 900 |
|
|
| Manuel Santos |
Øvrevoll Galoppbane |
|
01 |
1/1600 |
1 |
1 |
|
1.45.9 |
2 |
|
|
35 |
18750 |
18 750 |
|
|
| Walter Buick (P) |
Øvrevoll Galoppbane |
|
01 |
5/2400 |
5 |
5 |
|
2.42.9 |
3 |
|
|
36 |
9000 |
9 000 |
|
|
| Gunnar Nordling (P) |
Øvrevoll Galoppbane |
|
03 |
6/1600 |
6 |
6 |
|
1.40.1 |
4 |
|
|
57 |
8400 |
8 400 |
|
|
| Gunnar Nordling (P) |
Øvrevoll Galoppbane |
|
06 |
1/2800 |
1 |
1 |
|
3.08.2 |
|
|
|
117 |
0 |
0 |
|
|
| Gunnar Nordling (P) |
Jægersro Galopp |
|
04 |
0/2400 |
0 |
0 |
|
2.38.7 |
4 |
|
|
56 |
8000 |
8 000 |
|
|
| Espen Ski |
Øvrevoll Galoppbane |
|
05 |
4/2000 |
4 |
4 |
|
2.10.1 |
2 |
|
|
47 |
9000 |
9 000 |
|
|
| Gunnar Nordling (P) |
Øvrevoll Galoppbane |
|
05 |
7/1800 |
7 |
7 |
|
1.55.3 |
2 |
|
|
146 |
50000 |
50 000 |
|
|
| Yvonne Durant |
Øvrevoll Galoppbane |
|
08 |
3/1600 |
3 |
3 |
|
1.47.9 |
3 |
|
|
37 |
3600 |
3 600 |
|
|
| Gunnar Nordling (P) |
Øvrevoll Galoppbane |
|
03 |
15/1750 |
15 |
15 |
|
1.54.2 |
3 |
|
|
99 |
4300 |
4 300 |
|
|
| Jacob Johansen |
Øvrevoll Galoppbane |
|
06 |
12/2000 |
12 |
12 |
|
STR |
|
|
|
0 |
0 |
0 |
|
|
| Stewart McCann |
Øvrevoll Galoppbane |
|
02 |
6/2400 |
6 |
6 |
|
STR |
|
|
|
0 |
0 |
0 |
|
|
| Jacob Johansen |
Øvrevoll Galoppbane |
|
05 |
8/2300 |
8 |
8 |
|
2.36.5 |
1 |
|
|
16 |
15000 |
15 000 |
|
|
| Stewart McCann |
Øvrevoll Galoppbane |
|
06 |
11/2000 |
11 |
11 |
|
2.16.6 |
2 |
|
|
243 |
27500 |
27 500 |
|
|
| Jacob Johansen |
Øvrevoll Galoppbane |
|
03 |
5/2300 |
5 |
5 |
|
2.36.4 |
2 |
|
|
21 |
6000 |
6 000 |
|
|
| Jacob Johansen |
Øvrevoll Galoppbane |
|
08 |
8/2000 |
8 |
8 |
|
2.11.7 |
4 |
|
|
128 |
2400 |
2 400 |
|
|
| Mark Larsen |
Øvrevoll Galoppbane |
|
05 |
14/1750 |
14 |
14 |
|
1.53.2 |
3 |
|
|
0 |
3600 |
3 600 |
|
|
Utstilling
| Årstall |
Sted |
Klasse |
Resultat |
Kvalitet |
Detaljer |