Secret Charm (DEN) (Engelsk fullblod)
Reg.nr.: DEN09913387
<<< Hesten er ikke norskregistrert. Kontakt hestens hjemland (Danmark) for utfyllende opplysninger >>>
-
Farge:
Brun
-
Årgang:
1999
-
Alder:
27 år
-
Kjønn:
hoppe
-
Eier:
Psevd: Stall NA
-
Oppdretter:
Ole Bejlegård Jensen
-
Starter:
69
-
1. plass:
6
-
2. plass:
13
-
3. plass:
14
-
Plassering:
16
-
Volte:
-
Auto:
-
Premier:
kr 379 300
Karriere
| År |
Starter |
1. pl. |
2. pl. |
3. pl. |
Øvr. pl. |
Bestetid |
Innkjørt kr. |
| 2002 |
16 |
3 |
3 |
2 |
4 |
1.10.9 |
105500 |
105 500 |
| 2003 |
20 |
0 |
5 |
5 |
2 |
1.09.2 |
90900 |
90 900 |
| 2004 |
21 |
2 |
4 |
4 |
6 |
1.08.9 |
120500 |
120 500 |
| 2005 |
12 |
1 |
1 |
3 |
4 |
1.09.2 |
62400 |
62 400 |
Starter 2004
| Kusknavn |
Banenavn |
Dato |
Løp |
Dist. |
Spor |
Prog.nr. |
T |
Tid |
Plas. |
R |
G |
Odds |
Premie kr. |
Sko |
Vogn |
| Sarah Ann Jackson (L) |
Tæby Galoppbane |
|
07 |
0/1200 |
0 |
0 |
|
1.16.1 |
4 |
|
|
116 |
4300 |
4 300 |
|
|
| Russell Masset |
Tæby Galoppbane |
|
01 |
0/1200 |
0 |
0 |
|
1.14.6 |
5 |
|
|
75 |
4000 |
4 000 |
|
|
| John McLaughlin |
Øvrevoll Galoppbane |
|
04 |
5/1100 |
5 |
5 |
|
1.09.9 |
5 |
|
|
84 |
2300 |
2 300 |
|
|
| Russell Masset |
Øvrevoll Galoppbane |
|
03 |
11/1100 |
11 |
11 |
|
1.10.1 |
4 |
|
|
102 |
4800 |
4 800 |
|
|
| Russell Masset |
Øvrevoll Galoppbane |
|
04 |
7/1100 |
7 |
7 |
|
1.09.4 |
3 |
|
|
77 |
4200 |
4 200 |
|
|
| John McLaughlin |
Øvrevoll Galoppbane |
|
04 |
10/1100 |
10 |
10 |
|
1.09.3 |
3 |
|
|
251 |
5400 |
5 400 |
|
|
| Russell Masset |
Øvrevoll Galoppbane |
|
05 |
1/1100 |
1 |
1 |
|
1.10.1 |
3 |
|
|
32 |
3800 |
3 800 |
|
|
| Russell Masset |
Øvrevoll Galoppbane |
|
07 |
10/1100 |
10 |
10 |
|
1.10.3 |
1 |
|
|
136 |
17500 |
17 500 |
|
|
| John McLaughlin |
Tæby Galoppbane |
|
01 |
0/1200 |
0 |
0 |
|
1.14.9 |
10 |
|
|
134 |
0 |
0 |
|
|
| John McLaughlin |
Øvrevoll Galoppbane |
|
07 |
6/1100 |
6 |
6 |
|
1.10.5 |
|
|
|
77 |
0 |
0 |
|
|
| Russell Masset |
Tæby Galoppbane |
|
01 |
0/1350 |
0 |
0 |
|
1.25.5 |
5 |
|
|
85 |
4000 |
4 000 |
|
|
| Russell Masset |
Øvrevoll Galoppbane |
|
08 |
2/1100 |
2 |
2 |
|
1.10.2 |
2 |
|
|
75 |
8000 |
8 000 |
|
|
| Russell Masset |
Øvrevoll Galoppbane |
|
10 |
9/1100 |
9 |
9 |
|
1.09.4 |
2 |
|
|
207 |
8000 |
8 000 |
|
|
| Line Akselsen |
Øvrevoll Galoppbane |
|
10 |
7/1100 |
7 |
7 |
|
1.10.6 |
|
|
|
157 |
0 |
0 |
|
|
| Manuel Santos |
Øvrevoll Galoppbane |
|
04 |
5/1600 |
5 |
5 |
|
1.45.0 |
|
|
|
159 |
0 |
0 |
|
|
| John McLaughlin |
Tæby Galoppbane |
|
01 |
0/1200 |
0 |
0 |
|
1.17.2 |
10 |
|
|
93 |
0 |
0 |
|
|
| John McLaughlin |
Jægersro Galopp |
|
01 |
0/1200 |
0 |
0 |
|
1.15.4 |
3 |
|
|
139 |
10000 |
10 000 |
|
|
| John McLaughlin |
Øvrevoll Galoppbane |
|
05 |
7/1100 |
7 |
7 |
|
1.10.0 |
2 |
|
|
47 |
8700 |
8 700 |
|
|
| John McLaughlin |
Øvrevoll Galoppbane |
|
01 |
3/1100 |
3 |
3 |
|
1.09.4 |
1 |
|
|
62 |
22500 |
22 500 |
|
|
| Russell Masset |
Øvrevoll Galoppbane |
|
05 |
4/1100 |
4 |
4 |
|
1.10.0 |
5 |
|
|
34 |
1800 |
1 800 |
|
|
| Manuel Santos |
Øvrevoll Galoppbane |
|
01 |
8/1100 |
8 |
8 |
|
1.08.9 |
2 |
|
|
182 |
11200 |
11 200 |
|
|
Utstilling
| Årstall |
Sted |
Klasse |
Resultat |
Kvalitet |
Detaljer |