Evito (Engelsk fullblod)
Reg.nr.: NA-2054
-
Farge:
Brun
-
Årgang:
1995
-
Alder:
31 år
-
Kjønn:
hingst
-
Eier:
Psevd: Stall Nova
-
Oppdretter:
Psevd: Stall Hubertus
-
Starter:
128
-
1. plass:
20
-
2. plass:
16
-
3. plass:
14
-
Plassering:
24
-
Volte:
-
Auto:
-
Premier:
kr 702 600
Karriere
| År |
Starter |
1. pl. |
2. pl. |
3. pl. |
Øvr. pl. |
Bestetid |
Innkjørt kr. |
| 1998 |
14 |
1 |
2 |
2 |
6 |
0.56.6 |
49800 |
49 800 |
| 1999 |
16 |
3 |
3 |
4 |
1 |
1.41.1 |
78600 |
78 600 |
| 2000 |
19 |
5 |
3 |
2 |
4 |
1.11.3 |
113900 |
113 900 |
| 2001 |
15 |
6 |
2 |
2 |
1 |
1.42.2 |
197000 |
197 000 |
| 2002 |
12 |
0 |
1 |
1 |
3 |
1.12.5 |
45000 |
45 000 |
| 2003 |
14 |
3 |
1 |
0 |
4 |
1.50.7 |
108800 |
108 800 |
| 2004 |
12 |
1 |
1 |
0 |
3 |
1.43.3 |
45600 |
45 600 |
| 2005 |
10 |
1 |
1 |
1 |
1 |
1.46.0 |
33900 |
33 900 |
| 2006 |
7 |
0 |
1 |
1 |
1 |
1.52.2 |
15000 |
15 000 |
Starter 2000
| Kusknavn |
Banenavn |
Dato |
Løp |
Dist. |
Spor |
Prog.nr. |
T |
Tid |
Plas. |
R |
G |
Odds |
Premie kr. |
Sko |
Vogn |
| Luis Santos |
Øvrevoll Galoppbane |
|
03 |
6/1600 |
6 |
6 |
|
1.46.2 |
3 |
|
|
76 |
5300 |
5 300 |
|
|
| Espen Ski |
Øvrevoll Galoppbane |
|
06 |
0/1600 |
0 |
0 |
|
1.47.6 |
6 |
|
|
49 |
0 |
0 |
|
|
| Luis Santos |
Øvrevoll Galoppbane |
|
04 |
3/1750 |
3 |
3 |
|
1.57.6 |
4 |
|
|
67 |
2800 |
2 800 |
|
|
| Luis Santos |
Øvrevoll Galoppbane |
|
05 |
4/1600 |
4 |
4 |
|
1.45.4 |
1 |
|
|
45 |
13100 |
13 100 |
|
|
| Kjell Ivar Brekstad |
Øvrevoll Galoppbane |
|
07 |
11/1600 |
11 |
11 |
|
1.48.2 |
4 |
|
|
22 |
2400 |
2 400 |
|
|
| Kjell Ivar Brekstad |
Øvrevoll Galoppbane |
|
08 |
4/1600 |
4 |
4 |
|
1.49.2 |
1 |
|
|
23 |
15000 |
15 000 |
|
|
| Kjell Ivar Brekstad |
Øvrevoll Galoppbane |
|
03 |
7/1750 |
7 |
7 |
|
1.59.1 |
1 |
|
|
17 |
14000 |
14 000 |
|
|
| Luis Santos |
Øvrevoll Galoppbane |
|
06 |
9/1600 |
9 |
9 |
|
1.47.2 |
1 |
|
|
42 |
15000 |
15 000 |
|
|
| Luis Santos |
Øvrevoll Galoppbane |
|
05 |
10/2300 |
10 |
10 |
|
2.35.8 |
2 |
|
|
137 |
7500 |
7 500 |
|
|
| Luis Santos |
Øvrevoll Galoppbane |
|
05 |
1/1750 |
1 |
1 |
|
1.56.5 |
2 |
|
|
56 |
7500 |
7 500 |
|
|
| John Murray* |
Øvrevoll Galoppbane |
|
08 |
2/1600 |
2 |
2 |
|
1.49.1 |
3 |
|
|
112 |
4500 |
4 500 |
|
|
| John Murray* |
Øvrevoll Galoppbane |
|
05 |
6/1600 |
6 |
6 |
|
1.47.7 |
5 |
|
|
68 |
1500 |
1 500 |
|
|
| John Murray* |
Tæby Galoppbane |
|
01 |
0/1600 |
0 |
0 |
|
1.44.2 |
13 |
|
|
140 |
0 |
0 |
|
|
| John Murray* |
Øvrevoll Galoppbane |
|
06 |
7/1100 |
7 |
7 |
|
1.11.3 |
|
|
|
209 |
0 |
0 |
|
|
| John Murray* |
Øvrevoll Galoppbane |
|
05 |
12/1600 |
12 |
12 |
|
1.48.8 |
4 |
|
|
138 |
2800 |
2 800 |
|
|
| John Murray* |
Øvrevoll Galoppbane |
|
04 |
2/1750 |
2 |
2 |
|
1.53.6 |
|
|
|
128 |
0 |
0 |
|
|
| John Murray* |
Øvrevoll Galoppbane |
|
04 |
6/1600 |
6 |
6 |
|
1.49.2 |
|
|
|
52 |
0 |
0 |
|
|
| John Murray* |
Øvrevoll Galoppbane |
|
05 |
5/1750 |
5 |
5 |
|
1.56.5 |
1 |
|
|
52 |
15000 |
15 000 |
|
|
| John Murray* |
Øvrevoll Galoppbane |
|
04 |
6/1600 |
6 |
6 |
|
1.50.3 |
2 |
|
|
192 |
7500 |
7 500 |
|
|
Utstilling
| Årstall |
Sted |
Klasse |
Resultat |
Kvalitet |
Detaljer |