Dark Pride (Engelsk fullblod)
Reg.nr.: NOR00000246
-
Farge:
Brun
-
Årgang:
2001
-
Alder:
25 år
-
Kjønn:
hoppe
-
Eier:
Psevd: Stall Maiann
-
Oppdretter:
Psevd: Bollerød Stutteri
-
Starter:
219
-
1. plass:
17
-
2. plass:
18
-
3. plass:
21
-
Plassering:
20
-
Volte:
-
Auto:
-
Premier:
kr 887 690
Karriere
| År |
Starter |
1. pl. |
2. pl. |
3. pl. |
Øvr. pl. |
Bestetid |
Innkjørt kr. |
| 2003 |
11 |
1 |
2 |
4 |
1 |
0.54.3 |
111000 |
111 000 |
| 2004 |
10 |
1 |
0 |
1 |
0 |
1.11.9 |
19200 |
19 200 |
| 2005 |
4 |
0 |
0 |
0 |
2 |
1.23.6 |
4900 |
4 900 |
| 2007 |
15 |
2 |
2 |
1 |
2 |
0.54.3 |
60800 |
60 800 |
| 2008 |
15 |
0 |
3 |
2 |
5 |
0.52.5 |
59000 |
59 000 |
| 2009 |
22 |
2 |
2 |
3 |
6 |
0.54.0 |
94760 |
94 760 |
| 2010 |
10 |
0 |
0 |
1 |
2 |
0.56.1 |
15540 |
15 540 |
| 2011 |
13 |
2 |
0 |
0 |
1 |
0.29.9 |
75600 |
75 600 |
| 2013 |
6 |
0 |
0 |
0 |
1 |
0.55.5 |
3520 |
3 520 |
Starter 2009
| Kusknavn |
Banenavn |
Dato |
Løp |
Dist. |
Spor |
Prog.nr. |
T |
Tid |
Plas. |
R |
G |
Odds |
Premie kr. |
Sko |
Vogn |
| Rafael De Oliveira |
Øvrevoll Galoppbane |
|
02 |
9/1100 |
9 |
9 |
|
1.12.3 |
12 |
|
|
153 |
0 |
0 |
|
|
| Silja Støren (A) |
Øvrevoll Galoppbane |
|
08 |
1/900 |
1 |
1 |
|
0.55.3 |
11 |
|
|
113 |
0 |
0 |
|
|
| Silja Støren (A) |
Øvrevoll Galoppbane |
|
02 |
1/1200 |
1 |
1 |
|
1.13.9 |
5 |
|
|
84 |
2100 |
2 100 |
|
|
| Silja Støren (A) |
Øvrevoll Galoppbane |
|
06 |
7/1600 |
7 |
7 |
|
|
|
|
|
172 |
0 |
0 |
|
|
| Rafael De Oliveira |
Øvrevoll Galoppbane |
|
06 |
8/1600 |
8 |
8 |
|
1.51.2 |
13 |
|
|
157 |
0 |
0 |
|
|
| Silja Støren (A) |
Øvrevoll Galoppbane |
|
02 |
1/1100 |
1 |
1 |
|
1.12.4 |
5 |
|
|
40 |
2100 |
2 100 |
|
|
| Silja Støren (A) |
Øvrevoll Galoppbane |
|
04 |
10/1600 |
10 |
10 |
|
1.45.3 |
2 |
|
|
179 |
11000 |
11 000 |
|
|
| Rafael De Oliveira |
Øvrevoll Galoppbane |
|
07 |
5/1200 |
5 |
5 |
|
1.20.0 |
8 |
|
|
135 |
0 |
0 |
|
|
| Silja Støren (A) |
Øvrevoll Galoppbane |
|
06 |
10/900 |
10 |
10 |
|
0.54.4 |
5 |
|
|
121 |
2200 |
2 200 |
|
|
| Silja Støren (A) |
Øvrevoll Galoppbane |
|
08 |
10/1750 |
10 |
10 |
|
1.55.2 |
5 |
|
|
117 |
2200 |
2 200 |
|
|
| Rafael De Oliveira |
Øvrevoll Galoppbane |
|
04 |
14/1200 |
14 |
14 |
|
1.12.3 |
8 |
|
|
437 |
0 |
0 |
|
|
| Rafael De Oliveira |
Øvrevoll Galoppbane |
|
05 |
6/1100 |
6 |
6 |
|
1.13.0 |
6 |
|
|
90 |
0 |
0 |
|
|
| Rafael De Oliveira |
Øvrevoll Galoppbane |
|
06 |
5/1750 |
5 |
5 |
|
1.54.7 |
7 |
|
|
163 |
0 |
0 |
|
|
| Rafael De Oliveira |
Øvrevoll Galoppbane |
|
08 |
9/900 |
9 |
9 |
|
0.54.0 |
4 |
|
|
80 |
3520 |
3 520 |
|
|
| Silja Støren (A) |
Øvrevoll Galoppbane |
|
04 |
2/1100 |
2 |
2 |
|
1.12.7 |
3 |
|
|
23 |
5040 |
5 040 |
|
|
| Rafael De Oliveira |
Øvrevoll Galoppbane |
|
04 |
2/1100 |
2 |
2 |
|
1.09.8 |
1 |
|
|
94 |
21000 |
21 000 |
|
|
| Rafael De Oliveira |
Øvrevoll Galoppbane |
|
05 |
1/1100 |
1 |
1 |
|
1.10.2 |
1 |
|
|
41 |
21000 |
21 000 |
|
|
| Rafael De Oliveira |
Øvrevoll Galoppbane |
|
05 |
9/1100 |
9 |
9 |
|
1.11.0 |
8 |
|
|
211 |
0 |
0 |
|
|
| Rafael De Oliveira |
Øvrevoll Galoppbane |
|
03 |
10/1100 |
10 |
10 |
|
1.10.1 |
3 |
|
|
93 |
5040 |
5 040 |
|
|
| Rafael De Oliveira |
Øvrevoll Galoppbane |
|
07 |
2/1100 |
2 |
2 |
|
1.10.0 |
2 |
|
|
84 |
11000 |
11 000 |
|
|
| Madeleine Haugland (A) |
Øvrevoll Galoppbane |
|
04 |
8/1100 |
8 |
8 |
|
1.12.4 |
3 |
|
|
26 |
5040 |
5 040 |
|
|
| Rafael De Oliveira |
Øvrevoll Galoppbane |
|
03 |
9/1100 |
9 |
9 |
|
1.10.7 |
4 |
|
|
158 |
3520 |
3 520 |
|
|
Utstilling
| Årstall |
Sted |
Klasse |
Resultat |
Kvalitet |
Detaljer |